SPOLOČNE PRE DETI. ZAPOJ SA A VYHRAJ!!!

Klub ŠBK Handlová pripravil pre všetkých fanúšikov basketbalu súťaž o cenné dresy s podpisom, ktoré venovali veľké osobnosti slovenského basketbalu. Každý jeden fanúšik, ktorý sa zapojí do súťaže zároveň podporí mládež v ŠBK Handlová!!!

Basketbalová legenda Zuzana Žirková, basketbalisti roka 2022 Tereza Páleniková a Vladimír Brodziansky sa spoločne spojili pre myšlienku podporiť deti z ŠBK Handlová. Bez váhania darovali svoje najcenejšie dresy s podpisom do tejto súťaže.

Ako sa zapojiť? 

 

Do súťaže sa môžete zapojiť veľmi jednoducho. Stačí poslať príspevok v najmenšej hodnote 10 eur na transparentý účet ŠBK DEŤOM, do poznámky nápísať priezvisko darcu a meno osobnosti, ktorej dres chcete vyhrať! Samozrejme, kto pošle viackrát finančný príspevok, má väčšiu šancu získať jeden z dresových „klenotov“.

TRANSPARENTÝ ÚČET  TU 

 

Žrebovanie sa uskutoční 30.09.  v symbolickom čase o  09.07h. Výhercu bude žrebovať náhodne počítať.
Samotné losovanie výhercov pôjde LIVE na instagrame ŠBK Handlová!

 

Ako sa použijú peniaze?

Časť finančnej zbierky bude použitá pre deti zo sociálne slabých rodín, ktoré si nemôžu dovoliť platiť členské príspevky ale basketbal milujú. Ďalej sa financie použijú na cestovné náklady v sezóne 23/24 a prípadne na materiálno technické zabezpečenie klubu /lopty../. Vďaka transparentému účtu môže vidieť každý jeden z Vás, že každé euro pôjde športujúcej mládeži v ŠBK Handlová!