STARŠÍ MINIŽIACI U12

Predstavujeme tím STARŠÍCH MINI U12

 

Hlavný tréner: Jan Beránek

Družstvo starších mini žiakov sa túto sezónu predstaví v celoslovenskej súťaži, do ktorej bolo naše družstvo pridelené v skupine Stred. Súpermi našich chlapcov budú tímy Prievidze, Levíc, Žiaru nad Hronom, dve družstvá z Komárna, Nitry a z Nového Mesta nad Váhom. Základná časť sa odohrá formou turnajov, na ktorých sa predstavia tri tímy, formou každý s každým. Ani Handlová nebude výnimkou, základná časť sa otvorí na domácej palubovke 14.10.2023, nasleduje turnaj v Komárne 11.11.2023, potom vycestujeme do Nového Mesta nad Váhom, a to 25.11.2023. Základnú časť zakončíme v susednej Prievidzi 9.12.2023. Zo základnej skupiny sa postupuje do skupiny Gold, kde sa bude pokračovať v ďalšej časti sezóny. Tu bude možnosť postupu na záverečný turnaj o majstra republiky.
 
Povedali pred sezónou:
Ján Beránek, tréner ŠBK: ,,Na túto partiu sa veľmi teším. Chlapci pracujú na tréningoch skvelo a obrovskú zásluhu má na tom tréner Minárik spolu s asistentmi, ktorí spravili fantastickú robotu v prípravke. Už dávno som sa tak netešil na úvodné zápasy novej sezóny.“

Na fotkách nie je ešte kompletný tím. Postupne doplníme. Na fotke chýba napr. aj veľmi šikovný Miško Šorl a Ján Mankovecký.
 
 

AKTUÁLNA TABUĽKA!

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY KLIKAJ TU!