STANTE SA PARTNEROM ŠBK A ZVIDITEĽNITE VAŠU SPOLOČNOSŤ

Vaša firma súčasťou Školského basketbalového klubu v sezóne 2020/2021
O vašej spoločnosti sa dozvie veľké množstvo ľudí !

Ak nám zanechate Váš kontakt, pošleme Vám oficiálnu žiadosť

Prečo sa stať naším partnerom :

Školský basketbalový klub na Mierovom námestí v Handlovej vznikol v roku 2001. Počas doterajšej existencie klubu v ňom pracovalo množstvo trénerov, ktorí vychovali ligových hráčov, ale i reprezentantov Slovenska. Za zmienku stoja mená ako Tomáš Mrviš, Jaroslav Morávek, Jozef Vojtek, či Mário Ihring. V uplynulom období došlo v ŠBK k veľkému progresu. Svedčia o tom výsledky z posledných štyroch rokov, počas ktorých sa handlovská basketbalová mládež výrazne zviditeľnila. A to nie len na slovenskej úrovni, ale klub sa stal známy aj za hranicami našej vlasti. Po osemnástich rokoch prevzal vedenie klubu Ján Beránek, ktorý nastúpil do funkcie predsedu ŠBK začiatkom júla 2019. V klube pôsobí štyri roky, počas ktorých sa mládežníckemu basketbalu podaril veľký progres. V budovaní kompletnej pyramídy budeme pokračovať aj v sezóne 2020/2021 a aj vďaka partnerom chceme pre deti pripraviť komfortné podmienky. Hlavným cieľom klubu je vytvoriť kompletnú a kvalitnú mládežnícku pyramídu od prípraviek až po juniorov. V sezóne 2020/2021 budeme mať v najvyššej slovenskej lige zastúpenie až 8 tímov v rátane dievčenských. Po dlhšom čase sa predstavia v najvyššej lige aj kadeti ŠBK Handlová.

 Všetko potrebné o klube ŠBK Handlová a jeho víziách sa dozvete v nasledovnom videu.

Aj v novej sezóne budeme mať zastúpenie v EURÓPSKEJ LIGE CEYBL, kde sme naposledy skončili na historickom 3.mieste. Tak isto sme dostali právo organizovať opäť aj jedno kolo CEYBL v Handlovej, kde minulý rok prišlo v priemer 650 divákov na zápas a vytvorili sme aj divácky rekord ligy.

                Záujem ludí v Handlovej o mládežnícky basketbal je veľmi vysoký

Na domáce zápasy chodilo minulú sezónu v priemere 270 divákov, čo sa na Slovensku v mládežníckych kategóriách len tak nevidí. Na pláne sú aj ďalšie medzinárodné turnaje v Taliansku, Česku a Nemecku.

        Záujem o deti z ŠBK Handlová aj od známych TV – vystúpenie v TELERÁNE

Za rok organizujeme minimálne 5 kempov pre deti o ktoré je obrovský záujem. Letné a zimné kempy v počte 90 až 100 detí a krátke kempy /3.dni/ 30 detí. Tak isto majú o nás pravidelne záujem aj známe média, spomenieme 3 x vystúpenie v TV Markíza – relácia TELERÁNO, rádiá a noviny ….O kempy organizované ŠBK Handlová je obrovský záujem a pravidelne sa na nich zúčastnujú aj známe osobnosti

Nový projekt BASKETBALL SCHOOL ŠBK Handlová, ktorý slávil úspech

Postupne budujeme aj diečenský basketbal

Sponzorský príspevok privítame v podobe, ktorá Vám najviac vyhovuje:

– priame financie prevodom na účet:
IBAN : SK47 0900 0000 0003 7148 6556
– produkty Vašej firmy (budú použité ako vecné ceny na súťažiach a akciách organizovaných ŠBK Handlová)
– reklamné predmety Vašej firmy (budú použité ako vecné ceny na akciách ŠBK Handlová , vrátane kempov a zápasov )
– a iné, po vzájomnej dohode

Kontakt:

EMAIL: jano.beranek@gmail.com
MOBIL: 0907 344 649