Summer camp 2023 „Nová ÉRA“

Prichádza 8. ročník letného basketbalového kempu ŠBK Handlová, ktorý obsahuje množstvo magických noviniek!

 

1.TURNUS: 03.07. – 07.07.2023

2.TURNUS: 10.07. – 14.07.2023

Jedinečný basketbalový kemp je určený pre všetky deti vo veku od 7. – 17. rokov. Nezáleží na tom,  či si skúsený basketbalista, úplný začiatočník alebo len mladý športovec, ktorý chce prežiť neopakovateľné leto. Kemp je pre akékoľvek dieťa, ktoré má chuť zabávať sa športom a zmysluplne tráviť letný čas!  Kemp sa usktoční v areály ZŠ, Mierové námestie v Handlovej. 

ŠPORTOVÉ HVIEZDY DEŤOM!

Vyvrcholením a najväčšou novinkou Summer camp 2023 bude exhibičnný zápas SLOVENSKÝCH ŠPORTOVÝCH HVIEZD proti kemperom! Magické  na zápase bude najmä to, že deti nastúpia proti basketbalovým reprezentantom a reprezentantkám, ale aj proti hokejistom /aj NHL/, proti futbalistom /reprezentantovi SR/, proti významným trénerom, proti MMA bojovníkovi,  ale aj proti speváckej hviezde. Zápas, ktorý zanechá v každom kemperovi doživotný zážitok!

Motto exhibičného zápasu ŠPORTOVÉ HVIEZDY DEŤOM znie: Aby deti vedeli, že nemožné neexistuje!

 

ŠPECIÁLNE NEOPAKOVATEĽNÉ TRÉNINGY

Ďalšou veľkou novinkou kempov budú špeciálne tréningy plné zážitkov. Veď kto už niekedy absolvoval tréningový proces v “divočine“ s tigrom, so slonom alebo s medveďom? Takýto neopakovateľný tréning prežijú kemperi vďaka partnerovi kempu priamo v BOJNICKEJ ZOO! 

AKTÍVNA REGENERÁCIA s 15-násobnými majstrami SR!

Magické zážitky budú pokračovať aj počas aktívnej regenerácie, a to konkrétne absolvovaním špeciálneho tréningu s VODNOPÓLISTAMI z klubu vodného póla v Novákoch! Tréning prebehne priamo v Národnom centre vodného póla v Novákoch! 

TRÉNINGOVÝ PROCES KEMPEROV

Zostavenie tréningového plánu budú realizovať kvalifikovaní tréneri z ŠBK Handlová s ohľadom na vekové kategórie a zručnosti kemperov. Mladého športovca čaká minimálne 9 tréningových procesov zameraných na rozvoj basketbalových zručností, všestrannú kondíciu, ale aj rozvoj koordinácie potrebnej pre basketbal. Novinkou tréningových procesov budú aj motivačné súťaže, ako napríklad: Best free throws shoter, Best Jumper, Skills Chalange, 3 point shooting a ďalšie.

CENA KEMPU 114 EUR

V cene je zahrnuté:

5 neopakovateľných športových dní,

– obed, desiata a celodenný pitný režim,

9 – 10 tréningových procesov,

– výnimočný tréning v Bojnickej ZOO, 

špeciálny tréning v Národnom centre vodného póla v Novákoch,

EXHIBIČNY ZÁPAS ŠPORTOVÉ HVIEZDY DEŤOM,

– špeciálne tréningové tričko a malý športový darček,

– celodenný dohľad nad účastníkmi kempu s odborným pedagogickým dozorom,

– organizácia voľného času medzi tréningami a po tréningoch,

– fotky počas celého kempu.

Po registrácií je potrebné uhradiť zálohu vo výške 30 EUR zaslaním na účet klubu. IBAN a informácie o platbe Vám prídu po odoslaní Vašej registrácie na Váš email do 24 hodín.  Zvyšná suma sa platí až pri nástupe do kempu!

Hlavný organizátor kempu

Mgr. Ján Beránek

 

PARTNERI KEMPU 2023 /doplňame/

Pozrite si pár fotiek z posledných kempov :). Pre ešte väčší prehľad odporúčame náš FACEBOOK !