Winter camp úspešne za nami

Posledný deň zimného športového dobrodružstva odštartoval ranným tréningovým procesom v gymnastickej miestnosti, kde sa tréner Štaudinger zameral na rozvoj koordinácie, rýchlosti a sily našich kemperov. V telocvični pripravil tréner Minárik skvelé zápasové tréningy. Poobede sa súťažilo, potom nasledovalo vyhodnotenie kempu a slávnostné odovzdávanie CEFIFIKÁTOV, spoznali sme mená ALL STARS kempu + MVP celého kempu.

ALL STARS : Kamila Pufflerová, Veronika Borošová, Tomáš Krátky, René Mikulec Igor Brunner.

MVP kemper:

Diana Dvorská

Teší nás účasť detí z Banskej Bystrice, z Partizánskeho, zo Žiaru nad Hronom a z Prievidze. Denne cestovať na kemp ŠBK Handlová sa, pevne veríme, vždy oplatí. ĎAKUJEME za dôveru. Ďakujeme špeciálnym hosťom, ktorými boli Nenad Miloševic, Branislav Pipiška a Jakub Petráš z MBK Baník Handlová. Boli ste TOP!

Exkluzívna spoveď kemperov, trénera a hlavného organizátora zimného kempu! Touto cestou by sme sa chceli poďakovať rodičom za dôveru!

 

Ďakujeme partnerom!

ĎAKUJEME generálnemu partnerovi, Mesto Handlová za podporu, vďaka ktorej môžeme mať v klube viac ako 200 aktívnych mladých športovcov a hrávať s nimi celoslovenské, ako aj medzinárodné súťaže.
ĎAKUJEME hlavnému partnerovi, pánovi Tomanovi a spoločnosti TMG a.s., vďaka ktorej môžu hráči hrať až dve kategórie Central European Youth Basketball League . Liga, ktorá ma kvalitu a dáva našej mládeži obrovskú basketbalovú školu a medzinárodné skúsenosti. Účasť tímov z Nemecka, Poľska, Česka a Rakúska, ako Akadémia Nymburk, Wroclaw, Krakov, Jena a ďalších dokazuje opak rečí „odborníkov“ na mládežnícky basketbal.
ĎAKUJEME reštaurácii Ferdinand Pub & Restaurant za dlhoročnú starostlivosť o stravovanie našich kempov, turnajov, vrátane tých medzinárodných, ktoré sa v Handlovej v rokoch 2018, 2019 a 2022 odohrali. Spokojnosť zahraničných tímov hovorí sama za seba.
ĎAKUJEME firme Dynasit za finančnú podporu 2000€ v sezóne 2023/24. Veľmi si to vážime a sme radi, že podporujú nezištne mládež a zároveň im záleží na zdraví detí.
ĎAKUJEME všetkým ostatným partnerom za podporu, či už materiálnu, finančnú, vďaka ktorej môžeme vytvárať pre mládež adekvátne podmienky pre športovanie. Klub v sezóne 2023/24 ďalej podporujú: Iscar s.r.o., TPV – Technology , Spoločnosť 3b, Nadácia Hornonitrianske bane Prievidza, Kofola, Rhea.sk, McDonalds Prievidza, BUS Doprava a Sport Centre Startrac.
ĎAKUJEME vedeniu Základná škola, Mierové námestie, Handlová za veľkú podporu športujúcej mládeže na našej škole. Aj vďaka vzájomnej spolupráci máme športové triedy na našej škole, ktoré patria k top na Slovensku a v dobrom nám ich závidí nejedna ZŠ.
ĎAKUJEME rodičom, ktorí podporujú v ťažkej dobe svoje deti členskými príspevkami, ktoré aj vďaka spomínaným partnerom patria k najnižším spomedzi všetkých basketbalových klubov na Slovensku. Snažíme sa tak odbremeniť rodičov v Handlovej finančne čo najviac.
ĎAKUJEME „hejterom“, že pravidelne o nás rozprávajú – síce klamstvá, ale to, že niekto na nás myslí, značí len to, že svoju prácu robíme veľmi dobre. Práve klamstvá, ohovárania a zavádzanie je pre nás ďalším veľkým palivom, ktoré nás posúva vpred a výsledkom sú naše aktivity a nie prázdne reči. ĎAKUJEME, ŽE VÁS MÁME!

One for all, all for one!

ŠBK Handlová: Instagram /FacebookYouTube

Autor: Ivan Morvay
Korekcia: Michaela Fontányová
Fotografie: Luboš „Spiritualphoto“ Kurinec