SUMMER CAMP 24 – HANDLOVÁ!

Prichádza 10. ročník letného basketbalového kempu ŠBK Handlová, ktorý obsahuje množstvo magických noviniek! Kemp už nebude ako predtým! K denému kempu, ktorý sa bude konať v Handlovej pridávame aj pobytopvý kemp vo fanfastických profesionálnych podmienkach! 

1.TURNUS: 01.07. – 05.07.2024 /Registrácia od 16.03/

2.TURNUS: 22.07. – 26.07.2024 / Registrácia od APŔIL / POBYTOVÝ KEMP! 

 

REGISTRÁCIA NA DENNÝ KEMP V HANDLOVEJ 

Jedinečný basketbalový kemp je určený pre všetky deti vo veku od 7. – 17. rokov. Nezáleží na tom,  či si skúsený basketbalista, úplný začiatočník alebo len mladý športovec, ktorý chce prežiť neopakovateľné leto. Kemp je pre akékoľvek dieťa, ktoré má chuť zabávať sa športom a zmysluplne tráviť letný čas!  

 

Kemp sa usktoční v areály ZŠ, Mierové námestie v Handlovej. 

STANEŠ A HRÁČOM NBA!

Najväčšou novinkou Summer camp 2024  bude DRAFT NBA! Pre zlepšenie motivávie kemperov a neopakovateľný zážitok, bude špeciálny DRAFT do jedného z NBA TÍMOV!

Každý kemper bude reprezentovať NBA tím, ku ktorému dostane špeciálny limitovaný dres NBA! A to nie je ani zďaleka všetko ✌️.

NBA tímy budú získavať počas celého kempu body v rôznych súťažiach!

VÍŤAZNÝ TÍM, ZÍSKA CENNÉ A NEOPAKOVATEĽNÉ NBA PRSTENE!

ŠPECIÁLNE NEOPAKOVATEĽNÉ TRÉNINGY

Aj tento rok  budú  pripravené viaceré špeciálne tréningy plné zážitkov. Veď kto už niekedy absolvoval tréningový proces v “divočine“ s tigrom, so slonom alebo s medveďom? Takýto neopakovateľný tréning prežijú kemperi vďaka partnerovi kempu priamo v BOJNICKEJ ZOO! 

AKTÍVNA REGENERÁCIA s 15-násobnými majstrami SR!

Magické zážitky budú pokračovať aj počas aktívnej regenerácie, a to konkrétne absolvovaním špeciálneho tréningu s VODNOPÓLISTAMI z klubu vodného póla v Novákoch! Tréning prebehne priamo v Národnom centre vodného póla v Novákoch! Profesionálny tím trénerov vodného póka, svetového formátu.

TRÉNINGOVÝ PROCES KEMPEROV

Zostavenie tréningového plánu budú realizovať kvalifikovaní tréneri! 

Kemperi budú rozdelení s ohľadom na vekové kategórie a zručnosti kemperov. Mladého športovca čaká minimálne 9 tréningových procesov zameraných na rozvoj basketbalových zručností, všestrannú kondíciu, ale aj rozvoj koordinácie potrebnej pre basketbal. Súčasťou tréningových procesov budú aj motivačné súťaže, ako napríklad: Best free throws shoter, Best Jumper, Skills Chalange, 3 point shooting a ďalšie.

 

CENA KEMPU 136 EUR

 

V cene je zahrnuté:

5 neopakovateľných športových dní,

– obed, desiata a celodenný pitný režim,

9 – 10 tréningových procesov,

– výnimočný tréning v Bojnickej ZOO, cestovanie vlastným BUSOM

špeciálny tréning v Národnom centre vodného póla v Novákoch,

– ŠPECIÁLNY HOSTIA – ŠPORTOVÉ OSOBNOSTI!

– špeciálne DRES NBA a malý športový darček,

– profesionálne FYZIO – VYŠETRENIE

– celodenný dohľad nad účastníkmi kempu s odborným pedagogickým dozorom,

– organizácia voľného času medzi tréningami a po tréningoch,

– fotky, videá počas celého kempu.

Po registrácií / do 7 dní/ je potrebné uhradiť zálohu vo výške 60 EUR zaslaním na účet klubu. Ak zálohu neuhradíte do 7 dní od registrácie, miesto už nebude rezervované!

IBAN a informácie o platbe Vám prídu po odoslaní Vašej registrácie na Váš email do 24 hodín.  Zvyšná suma sa platí až pri nástupe do kempu!

PARTNERI KEMPU 2024 /doplňame/

TAKTO TO VYZERALO MINULÝ ROK

Pre ešte väčší prehľad odporúčame náš FACEBOOK !